Sprawdź nas na Facebooku

Laserowe studio urody

Kompleksowe usługi w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej jak i leczniczej.

Zobacz nasz cennik

Beautiful Skin

ul. Centralna 23a/2, 44-240 ŻORY

+48 883 317 407

Oferta


Nici PDO

Nici PDO - opis zabieguZabieg polega na wszczepianiu pod skórę nici, które stopniowo rozpuszczając się, stymulując syntezę kolagenu. Dzięki temu skóra staje się gładsza i bardziej świetlista, zanikają zmarszczki, a owal twarzy znacznie sie podnosi. Wzmacniają się również tkanki, czego efektem jest lifting skóry.

Materiał, z którego zbudowane są nici jest atraumatyczny i obojętny dla tkanek, nie ma też właściwości pirogennych ani antygennych. Nici zbudowane są z jednolitej wiązki pozbawionej zgłębień, co pozwala na bardzo płynne przejście przez tkanki, dzięki czemu eliminowane są uszkodzenia struktur podczas implantacji. Czas, w którym dochodzi do rozpuszczenia się nici to 180-210 dni. Nici mają zastosowanie od wielu lat w chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej czy ginekologii. Zabieg ma długotrwały efekt. Możemy go wykonywać raz na dwa lata.

Jakie efekty uzyskujemy po zabiegu?

Na pierwsze efekty musimy poczekać do 2-3 tygodni, a znacząca poprawa następuje po 2-3 miesiącach. W tym czasie zaczyna przebudowywać się kolagen. Efekt jest długotrwały, nawet do 2 lat. Uzyskujemy poprawę kondycji i elastyczności skóry, staje się ona bardziej napięta. Drobne zmarszczki ulegają spłyceniu.

Jak przebiega zabieg i czy jest bolesny?

Zabieg poprzedza konsultacja, podczas której omawiana jest szczegółowa zasada działania i przebieg zabiegu. Zabieg trwa zazwyczaj godzinę lub dłużej w zależności do tego, ile nici będzie wykorzystanych do zabiegu. Obszar poddawany zabiegowi znieczulany jest kremem, po czym następuje implantacja nici. Możliwe jest odczuwanie delikatnych ukłuć, przypominających zabieg akupunktury. Nie towarzyszy temu ból, może pojawić się natomiast delikatny obrzęk w miejscach nakłuć.

Wskazania:

Przeciwwskazania:

powrót

Zapraszamy do Beautiful Skin

Laserowego Studia Urody w Żorach - miejsca zrodzonego z pasji do piękna i zdrowego stylu życia.

Beautiful Skin

ul. Centralna 23a/2, 44-240 ŻORY

+48 883 317 407

Cennik Beautiful Skin

2020

Laserowe Studio

urody w Żorach

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.