Sprawdź nas na Facebooku

Laserowe studio urody

Kompleksowe usługi w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej jak i leczniczej.

Zobacz nasz cennik

Beautiful Skin

ul. Centralna 23a/2, 44-240 ŻORY

+48 883 317 407

Oferta


Karboksyterapia

Karboksyterapia to rewolucyjny zabieg na światowym rynku medycyny estetycznej i kosmetologii.

Zabieg polega na śródskórnym lub poskórnym podaniu medycznego dwutlenku węgla CO2 w celach terapeutycznych, przy pomocy specjalnego certyfikowanego urządzenia kontrolującego ciśnienie i przepływ gazu.

Korzystne działanie karboksyterapii potwierdzono już w 1930 roku, zauważając, że kąpiel z dodatkiem tego gazu przyspiesza gojenie się ran. Trwałe efekty skłoniły lekarzy do opracowania procedur wstrzykiwania CO2 śródskórnie i podskórnie. W całej Europie dwutlenek węgla stosowany jest w medycynie od ponad 80 lat, a aktualnie karboksyterapia znajduje szerokie zastosowanie i niezwykłą skuteczność w zabiegach medycyny estetycznej na całym świecie.

Metoda ta świetnie sprawdza się w tzw. terapiach łączonych, w naszym gabinecie znakomicie uzupełnia się z zabiegami mezoterapii igłowej dając niesamowite rezultaty.

W wyniku zabiegu karboksyterapii w ciągu 7 dni od momentu podania dwutlenku węgla, następuje zwiększenie dopływu tlenu do tkanek, następuje stymulacja produkcji kolagenu i elastyny, co w wpływa na ujędrnienie i uelastycznienie skóry. Znacznej poprawie ulega krążenie krwi, co znajduje zastosowanie m.in. podczas kondycjonowania stanu skóry głowy i struktury włosów. W wyniku serii zabiegów skóra staje się napięta, jędrna, a w efekcie końcowym długotrwale dotleniona i nawilżona.

Terapia dwutlenkiem węgla okrzykniętym jako"cudowny gaz" jest pomocna w wielu problemach estetycznych. Może być zarówno uzupełnieniem zabiegów wypełniającyh i liftingujących, jak i propozycją dla osób, które szukają metod niewymagających wstrzykiwania wypełniacza czy botoksu. Co ważne nie wyklucza z codziennych zajęć, już 10 minut po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności

powrót

Zapraszamy do Beautiful Skin

Laserowego Studia Urody w Żorach - miejsca zrodzonego z pasji do piękna i zdrowego stylu życia.

Beautiful Skin

ul. Centralna 23a/2, 44-240 ŻORY

+48 883 317 407

Cennik Beautiful Skin

2020

Laserowe Studio

urody w Żorach

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.